Sprawy klubowe:

Osu,
Szanowni Karatecy, Szanowni Państwo,
poniżej ostatnie wieści w tym, mijającym roku szkolnym.
1.Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tej trudnej sytuacji płacili systematycznie składki klubowe.
2. Gratuluję wszystkim Karatekom, którzy ćwiczyli w czasie pandemii, czy ćwiczyli razem ze mną za sprawą zajęć on-line, czy w jakiejkolwiek innej formie.
3.Przypominam o tzw wakacyjnej opłacie podtrzymującej w wysokości 50zł za całe wakacje za osobę. Ci, którzy mają/lub będą mieli przerwę w płatnościach – zgodnie z regulaminem klubowym będą musieli powtórnie uiścić opłatę wpisową w wysokości 100zł.
4.W związku z powyższą opłatą wakacyjną odbędzie się w czasie wakacji 5 treningów: 23 i 30 lipca o godz 18.00 pod szkołą na Szobera (proszę smsowo potwierdzać chęć udziału w tych zajęciach z dziennym wyprzedzeniem), daty trzech treningów sierpniowych podam pod koniec lipca.
5.Zamówione szorty klubowe będę miał w najbliższą środę i czwartek, będzie je można odebrać po treningach. Kto zamawiał, niech odbierze, kto nie zamawia – jest 8 szt. tzw górką.
6.Żeby nasza komunikacja klubowa była lepsza, chciałbym się z Państwem/z Wami komunikować również przez whatsappa, namawiam wszystkich na instalację tej aplikacji i zgłaszanie mi chęci dopisania się do grupy klubowej.
7.Co do obozów – namawiam na zabieranie na nie gier planszówek, pewnie będą przydatne.
8.Ważne informacje obozowe znajdziecie na naszym „fejsbuku” oraz na www.karatecy.pl
No i najważniejsze – udanych i bezpiecznych wakacji
osu
Andrzej Gosek