Uwaga! Bieg Komandosa Młodych Lwów!

Osu,
zapraszam na Bieg Komandosa Młodych Lwów
Termin: sobota, 13 lutego 2021 r.
Miejsce spotkania Uczestników i Gości, godz. 9.30 ul. Kocjana 3, Warszawa Bemowo, start wspólny do biegu ok. godz 10.00 – okolice taktycznego toru przeszkód.
Regulamin:
Bieg nie ma charakteru rywalizacji, każdy uczestnik musi przebiec wybrany dystans w określonym czasie.
Dystans 21 km: tylko pełnoletni, obowiązkowo plecak ważący minimum 10kg, obowiązują: obuwie typu wojskowego nad kostkę, kompletny mundur wojskowy, dowolny model. Limit czasowy 3 godziny.
Dystans 5km:
– dzieci do 10 r.ż. plecak minimum 1kg
– dzieci 10-15 lat plecak minimum 2 kg
– młodzież powyżej 15 lat i dorośli plecak minimum 5 kg,
sugerowany ubiór typu wojskowego, sugerowane obuwie turystyczne bądź militarne, limit czasowy 1 godzina.
Dopuszczalne bieganie solo, parami lub grupami.
Koszt udziału 50zł. Każdy, kto dobiegnie do mety i zmieści się w w/w limitach czasowych dostanie na mecie pamiątkową, okolicznościową plakietkę.
Każdy uczestnik bierze udział w Biegu na własną odpowiedzialność, rodzice ponoszą pełną prawną odpowiedzialność w związku z uczestnictwem swoich dzieci w zdarzeniu.
Organizator dołoży wszelkich starań, by powyższa impreza przebiegła w sposób bezpieczny. Sugerowane uczestnictwo rodzin. Nie trzeba należeć do klubu, by wziąć udział w naszym przedsięwzięciu.
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo bądź smsem do 31 stycznia, zgłoszenie jest równoznaczne z zobowiązaniem do uiszczenia płatności nawet, jeśli potencjalny uczestnik nie zgłosi się na start.
Do zobaczenia na starcie
Andrzej Gosek
tel. 608-57-43-43