Archiwa autora: Tatiana

Integracja TBST Jesień 2014

Osu,
Zapraszam wszystkie Młode Lwy i Profuturaków na imprezę integracyjna TBST – Tomasz Basiak Shinkyokushin Team – branch (czyli związek klubów), którego jesteśmy jako kluby członkami.

Termin: niedziela 12 października roku pańskiego 2014-go
Start: godz. 10:30 na ul. Estrady (Mościska/Wólka Węglowa) przystanek Akcent, odbiór dzieci i koniec imprezy w tym samym miejscu ok. godz. 15. Link do mapki dojazdu.
Plan: Wymarsz całą grupą w stronę miejsca biwakowego, gdzie zrobimy wspólny trening i gdzie rozpalimy ognisko. Smażenie (własnych) kiełbasek. Pogaduszki i żarciki w miłym gronie. Ew wspólne snucie planów etc. Wygaszenie ognia, powrót i żal, ze się skończyło.
Niezbędne: Ubiór dostosowany do warunków atmosferycznych, gi (założymy na ubranie wierzchnie), własne oprowiantowanie, sugeruję kiełbaski, kanapki, słodycze, gorącą herbatę.

Zapraszam bez względu na wiek, stopień, płeć i inne czynniki.

osu,
Andrzej Gosek
sensei

Grafik

Osu,
Uległ zmianie grafik zajęć we czwartki. Już od jutra grupa dziecięca zaczynać będzie o godzinie 17 i te zajęcia odbywać się będą na sali -1 (w dół pierwszymi schodami od wejścia).

Aktualny grafik zawsze na podstronie Nasze Dojo.

Osu,
Senpai Łukasz

Biegi

Osu,
W tą niedzielę zaczęliśmy Karatecki Sezon Biegowy 2014/2015.

Spotykamy się w każdą niedzielę o godz 19 pod szkołą na Szobera.
Każdy, kto chce wziąć udział we wspólnym bieganiu,  musi do godz. 17 potwierdzić smsem swój udział w biegu w danym dniu.
Zapraszam wszystkich mających serce do walki! Każdy może z nami pobiec, bo każdy biegnie tyle, ile może – nikogo nie zostawiamy 🙂 Docelowo zakładam dystans do 10 km.
Zapraszam też dzieci, na początku z rodzicem/opiekunem. Każdy „ponosi ryzyko”, że: spodoba mu się, podniesie swoją wydolność, zrzuci kilogramy, poprawi sylwetkę, odniesie osobisty sukces i podniesie samoocenę 🙂

Osu!
Andrzej Gosek
sensei