Archiwa autora: Tatiana

XXVI Bieg Konstytucji 3 Maja

26. bieg konstytucji 3 majaOsu,
Już niedługo święto Konstytucji 3 Maja. Jako klub kilkakrotnie obchodziliśmy to Święto poprzez udział w okolicznościowym biegu organizowanym przez WOSiR/Aktywną Warszawę. Chcemy to powtórzyć. Rodziców, którzy zgadzają się, by ich pociechy razem ze mną wzięły udział w tej imprezie, proszę o pilne zapisanie dziecka i dokonanie wszelkich niezbędnych formalności tu: http://aktywnawarszawa.waw.pl/bieg-konstytucji-3-maja – naturalnie starszych też namawiam i zapraszam do „dorosłego” biegu na 5 km.

Wszystkich chętnych do wspólnego startu poproszę o mailowe potwierdzenie chęci udziału tu: info@godart.com.pl

Uwaga: z uwagi na ograniczenia liczby uczestników narzucane przez organizatora (zamknięcia listy startowej w momencie przekroczenia limitu 5000 uczestników), zachęcamy do zarejestrowania udziału w nocy z 8 na 9 kwietnia dokładnie o godzinie 00:00.

Wspólne treningi biegowe będą odbywać się w niedziele o godz. 18 spod szkoły na Szobera, udział w biegu proszę potwierdzać smsem do godz. 17.

pozdrawiam
Andrzej Gosek

Seminarium z shihan Kuzminem

SeminariumOsu!
Znamy już miejsce sierpniowego seminarium z shihan Aleksandrem Kuzminem. Odbędzie się ono 26-28 sierpnia na mazurach w Ośrodku Energopol Kalwa w Pasymiu, 200km od Warszawy. Seminarium przeznaczone jest dla osób minimum 15-letnich. Cena imprezy to 399zł; obejmuje nocleg, wyżywienie, salę, ognisko z obsługą, basen i saunę oraz oczywiście koszty związane z pobytem Naszego Gościa.

Uwaga1: Pierwszy trening seminarium – 26 sierpnia (piątek) startuje o godzinie 17.30. Proszę odpowiednio zaplanować przyjazd.
Uwaga2: Ilość miejsc w ośrodku i na sali jest ograniczona więc jak najszybciej należy zarezerwować miejsce wpłacając zaliczkę minimum 200zł.
Uwaga3: Podczas seminarium będzie zorganizowany egzamin 🙂

Wkrótce całościowy plan seminarium. Link do strony ośrodka, link do mapy.

Osu!sensei Andrzej Gosek

Święta Święta

wielkanocOsu,
W związku ze zbliżającymi się świętami informuję, że ostatni trening przed nimi jest w środę, 23 marca, zaś po świętach kolejny trening też wypada w środę, 30 marca.
Mimo, że treningi środowe, w szkole na ul. Deotymy o godz 17.30, są teoretycznie dla najmłodszych, to w te najbliższe dwie środy zapraszam na nie wszystkich chętnych.

 

Wesołych Świąt dla Was Karatecy i dla Waszych Rodzin.
Pozdrawiam – osu!
sensei Andrzej Gosek

Obóz 2016 Selpia Wielka i Seminarium

Ulotka 2016 SelpiaOsu,
Jest zima, ale już możemy i powinniśmy wstępnie planować AKTYWNY i AMBITNY wypoczynek letni.
W załączniku są wszelkie informacje dotyczące obozu letniego dla dzieci i młodzieży, jak również wstępne informacje dotyczące letniego seminarium karate dla młodzieży i dorosłych.
Obóz Ulotka, Karta Obozowa, Oświadczenie.
Seminarium dla dorosłych z Shihan Kuzminem.

Zapraszam serdecznie!
osu,
Andrzej Gosek