Osiągnięcia

Puchar Smoka 2013
(Warszawa 30 listopada 2013)

1. Antoni Dopadko – sumo – 2 miejsce
2. Kacper Księżuk – sumo – 3  miejsce
3. Natalia Zając – kumite – 2 miejsce
4. Dawid Kurzępa – kumite – 3 miejsce

 25 Bieg Niepodległości 2013
(Warszawa 11 listopada 2013)

1. Tatiana Gosek
2. Andrzej Gosek
3. Maciej Lewicki
4. Mariusz Dąbrowski
5. Marcin Żelezik

Bieg Konstytucji 3 Maja – 5km.
(Warszawa 3 maja 2010)
1.
Paweł Zawadzki – 37 minut
2.
Piotr Zawadzki – 41 minut

 

Ogólnopolski Wiosenny Turniej Karate w Kata
(Warszawa 10 kwietnia 2010)
1.
Michał Dzideczek – 1 miejsce
2.
Konrad Ligaj – 2 miejsce
3.
Paweł Zawadzki – 3 miejsce
4.
Piotr Zawadzki – 3 miejsce
5.
Jakub Ozga – 3 miejsce
6.
Mieszko Szkurłat – 3 miejsce
7.
Józef Gałązka – 3 miejsce
8.
Michał Borkowski – 4 miejsce

 

Puchar Smoka
(Warszawa 11 października 2009 )
1.
Kuba Ozga – kata 1 miejsce, tarczowanie – 2 miejsce
2.
Konrad Ligaj – kata 2 miejsce, tarczowanie – 3 miejsce
3.
Paweł Zawadzki – kata 2 miejsce, tarczowanie 4 miejsce
4.
Dominika Ligaj – kata 2 miejsce, tarczowanie 4 miejsce
5.
Michał Borkowski -kata 4 miejsce, tarczowanie 4 miejsce
6.
Michał Dzideczek – tarczowanie 4 miejsce
7.
Fabian Mydlak – tarczowanie 4 miejsce
8.
Piotr Zawadzki – tarczowanie 4 miejsce
9.
Mieszko Szkurłat – tarczowanie 4 miejsce

 

Puchar Smoka (ogólnopolski turniej karate)
(Warszawa 9 maja 2009 )
1.
Ola Duk, tarczowanie, rocznik 2001 – 2 miejsce (omyłkowo sklasyfikowana w starszej kategorii, czyli podwójne zwycięstwo)
2.
Michał Borkowski, rocznik 2000 – kata 3 miejsce, karczowanie 5 miejsce

 

Wiosenny Turniej Karate (Ogólnopolski, w kata)
( Warszawa 22 lutego 2009 )
1.
Konrad Ligaj – 1 miejsce
Uczestnicy
2.
Michał Borkowski 2000
3.
Michał Podgórski 2002
4.
Jakub Ozga 2000
5.
Adam Wrocławski 2000
6.
Dominika Ligaj 1995
7.
Patryk Więtczak 1996
8.
.Łukasz Koremba 1996
9.
Jarosław Boroń 1962

 

Puchar Smoka
(Warszawa 20 grudnia 2008 )
1.
Ola Duk, tarczowanie, rocznik 2001 – 1 miejsce
2.
Michał Dzideczek, tarczowanie, rocznik 2002 – 2 miejsce
3.
Michał Borkowski, tarczowanie, rocznik 2000 – 2 miejsce
4.
Łukasz Koremba, kumite, rocznik 1996 – 2 miejsce
5.
Kuba Boroń, tarczowanie, rocznik 1997 – 3 miejsce
6.
Fabian Mydlak , tarczowanie, rocznik 2000 – 5 miejsce
7.
Eryk Orszanowski , tarczowanie, rocznik 2001 – 5 miejsce
8.
Paweł Zawadzki , tarczowanie, rocznik 2001 – 5 miejsce
9.
Konrad Ligaj , tarczowanie, rocznik 1999 – 5 miejsce
Turniej Kata Warszawskiego Ośrodka Shinkyokushinkai
(Warszawa 26 września 2008 )
1.
Adam Wrocławski – 1 miejsce
2.
Konrad Ligaj – 1 miejsce
3.
Dominika Ligaj – 3 miejsce
4.
Jakub Ozga – 3 miejsce
Uczestnicy:
5.
Łukasz Koremba
6.
Krystian Babiuch
7.
Patryk Więtczak
Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate w Kata
(Warszawa 7 czerwca 2008 )
1.
Paweł Zawadzki – 2 miejsce
2.
Adam Wrocławski – 3 miejsce
3.
Artur Sugier – 3 miejsce
4.
Weronika Rosiak – 5 miejsce
5.
Konrad Ligaj – 6 miejsce
Uczestnicy:
6.
Dominika Ligaj
7.
Karol Małek

 

Puchar Woli Karate (Ogólnopolski)
( 26 kwietnia 2008 )
1.
Adrian Ligaj – 3 miejsce kata, 4 miejsce kumite – rocznik 1991
2.
Artur Sugier – 3 miejsce kumite – rocznik 1993
3.
Dominika Ligaj – 4 miejsce tarcze – rocznik 1995
4.
Karol Małek – 5 miejsce kumite – rocznik 1995
5.
Patryk Więtczak – 6 miejsce tarcze – rocznik 1996
Uczestnicy:
6.
Konrad Ligaj
7.
Paweł Zawadzki
8.
Maksym Jagiełło
9.
Damian Jagiełło
10.
Krystian Babiuch
11.
Bartek Kazimierczak
12.
Emil Ziniewicz

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE W KATA
( 15 marca 2008 )
1.
Konrad Ligaj – 1 miejsce – rocznik 1999
2.
Artur Sugier – 1 miejsce – rocznik 1993
3.
Paweł Zawadzki – 5 miejsce – rocznik 2001
Uczestnicy:
4.
Dominika Ligaj
5.
Weronika Rosiak
6.
Łukasz Morawik
7.
Filip Sobczak

 

II OGÓLNOPOLSKI GWIAZDKOWY TURNIEJ KARATE W KATA
( 9 grudnia 2007 )
1.
Artur Sugier (2 miejsce) – kata ’93
2.
Adrian Ligaj (3 miejsce) – kata ’91
3.
Paweł Sieradz (3 miejsce) – senior
Uczestnicy:
4.
Dominika Ligaj
5.
Weronika Rosiak
6.
Konrad Ligaj
7.
Maksym Jagiełło
8.
Damian Jagiełło
9.
Mikołaj Gołębiowski
10.
Piotr Kloch
11.
Łukasz Morawik
12.
Tomek Sadowski
13.
Kacper Poszytek
14.
Filip Sobczak
15.
Bartosz Kazimierczak

 

Otwarty Turniej Karate w Katowicach
( 27 pażdziernika 2007 ) 

1.
Artur Sugier (1 miejsce) – kata, (1 miejsce) – walki na tarczach
2.
Bartosz Kazimierczak (1 miejsce) – walki na tarczach
3.
Weronika Rosiak (2 miejsce) – walki na tarczach
4.
Filip Sobczak (2 miejsce) – walki na tarczach
5.
Adrian Ligaj (3 miejsce) – kata, (3 miejsce) walki na tarczach
Uczestnicy:
4.
Dominika Ligaj
5.
Anna Wiśniewska
6.
Marta Sobczak
7.
Konrad Ligaj
8.
Mikołaj Gołębiowski
9.
Tomek Sadowski

 

 

OGÓLNOPOLSKI Wiosenny TURNIEJ KARATE
( 24 marca 2007 )
1.
Artur Sugier (1 miejsce) – kata ’93
2.
Kinga Głuchowska (2 miejsce) – kata ’95
3.
Filip Sobczak (3 miejsce) – kata ’95
Uczestnicy:
4.
Dominika Ligaj
5.
Weronika Rosiak
6.
Łukasz Koremba
7.
Konrad Ligaj
8.
Daniel Potocki
9.
Tomek Sadowski

 

OGÓLNOPOLSKI GWIAZDKOWY TURNIEJ KARATE
(17 grudnia 2006)
1.
Konrad Ligaj (2 miejsce) – kata ’99
2.
Artur Sugier (2 miejsce) – kata ’93
3.
Łukasz Koremba (3 miejsce) – kata ’96
4.
Kacper Poszytek (3 miejsce) – kata ’94

5.

Filip Sobczak (3 miejsce) – kata ’95
Uczestnicy:
6.
Dominika Ligaj
7.
Weronika Rosiak
8.
Wiktor Brodowicz
9.
Paweł Gawenda
10.
Maksym Jagiełło
11.
Bartosz Kazimierczak
12.
Damian Jagiełło
13.
Patryk Więtczak
14.
Marek Grzybowski
15.
Piotr Kloch
16.
Łukasz Morawik
17.
Daniel Potocki

 

II MISTRZOSTWA POLSKI KARATE POLSKIEJ
ORGANIZACJI SHINKYOKUSHINKAI – FINAŁY
(2.XII.2006 GRODZISK MAZOWIECKI)
Andrzej A Gosek (3 miejsce) – kumite, kategoria old masters, zdobywca pucharu
Za ducha walki

 

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MILANÓWEK (22 kwietnia 2006)
1.
Tomasz Sadowski (2 miejsce) – kata ’94

2.

Filip Sobczak (3 miejsce) – kata ’95
Uczestnicy:
3.
Daniel Potocki
4.
Patryk Więtczak
5.
Łukasz Koremba
6.
Wiktor Brodowicz
7.
Artur Sugier
8.
Paweł Gawenda

 

I ZIMOWE MISTRZOSTWA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO SPARTA (4 LUTEGO 2006)
1.
Filip Sobczak (2 miejsce) – kata ’95

2.

Kinga Głuchowska (3 miejsce) – kata ’95
Uczestnicy:
3.
Artur Sugier
4.
Patryk Zyśk
5.
Adrian Oniszk
6.
Tomasz Sadowski
7.
Daniel Potocki
8.
Patryk Więtczak

Dodaj komentarz