Archiwa autora: Tatiana

Obóz zimowy 2016 – Poronin

Osu!
kyokushin_winter_trainingWszystkich karateków, którzy w czasie ferii zimowych chcą połączyć miłość do karate z nartami lub snowboardem, zapraszam na nasz obóz zimowy – jak co roku – w Poroninie.
Termin: 7 – 14 luty 2016
Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy Limba, ul.Kośne Hamry 15a, Poronin
ULOTKA (zima) poronin 2016

Karty obozowe do odebrania u instruktorów klubowych oraz do pobrania tutaj:
karta obozowa (zima) poronin 2016

osu,
Andrzej Gosek
sensei

Zapraszamy w nowym roku szkolnym!

karate-150Osu,
i  „Starych” Karateków, i tych, co dopiero myślą o swojej przygodzie z karate, zapraszam na nasze treningi w roku szkolnym 2015/2016.
Pierwszy trening w tym roku szkolnym odbędzie się 7 września w poniedziałek.

Nasz tegoroczny grafik zajęć:

  • poniedziałek
    Warszawa Bemowo Szobera 1       – godz. 17.00 – 18.00 dzieci, początkujący
  • wtorek
    Warszawa Bemowo Szobera 1       – godz. 18.00 – 19.30 młodzież i dorośli, podstawy, kihon, kata, kumite
  • środa
    Warszawa Wola Deotymy 37        – godz. 17.30 – 18.30 dzieci, młodzież, początkujący i średnio-zaawansowani
  • czwartek
    Warszawa Bemowo Szobera 1       – godz. 17.00 – 18.00 dzieci, początkujący
    Warszawa Bemowo Szobera 1       – godz. 18.00 – 19.30 młodzież, dorośli, zaawansowani, kumite, samoobrona
  • Niedziela
    Warszawa Bemowo Szobera 1       – godz. 10.00 treningi biegowe dla chętnych.
    Każdy, kto chce wziąć udział w treningu biegowym, potwierdza w nim swój ew udział smsem w sobotę, do godz 18.00.

Bardzo proszę, by każdy pobrał, przeczytał i podpisał Regulamin Szkoły Kyokushin Karate „Młode Lwy” (link).

Wszelkie pytania – tel. 608-57-43-43

osu!
Andrzej A Gosek
1 DAN karate kyokushin, instruktor samoobrony (uprawnienia państwowe)

Obóz letni – informacje

Osu,
Już wkrótce wakacje!
Na obóz wyjeżdżamy 27 czerwca (sobota). Spotykamy się pod Ratuszem
Bemowo o godz. 8:30, na parkingu od strony ul. Górczewskiej.
W załączniku – niezbędnik obozowy.

Wszystkim, którzy nie jadą na obóz – życzę aktywnych i bezpiecznych wakacji.
Jeśli pod koniec sierpnia będziecie zasmuceni końcem wakacji, pocieszcie
się, że niebawem spotkamy się na wspólnych treningach karate 🙂
osu,
Andrzej Gosek

Egzaminy czerwcowe

Osu!
pasy shinkyokushinW czerwcu, jak co roku, odbędą się dwa egzaminy na stopnie kyu:
18 czerwca dla dzieci do lat 14-tu – godz. 18:00 w szkole na ul. Szobera 1 (prosimy o przyjazd najpóźniej na 17:45)
20 czerwca dla wszystkich powyżej 14-go roku życia – godz. 9:00 w szkole na ul. Grenady 16.

Zaznaczam: żeby przystąpić do egzaminu należy mieć uregulowane płatności najpóźniej do dnia 10 czerwca:
– składki roczne za rok 2015 – 20zł
– opłaty klubowe do czerwca włącznie
– opłatę egzaminacyjną 60zł.
Naturalnie trzeba być też dopuszczonym do egzaminu przez instruktora danej sekcji.

Przypominam o treningu przedegzaminacyjnym – 31 maja o godzinie 18:30 na Grenady 16. Trening przewidziany jest dla osób powyżej 14-go roku życia oraz wszystkich zdających na stopień powyżej 6-go kyu.

osu,
sensei Andrzej Gosek