Wakacyjne propozycje:

Osu, dzień dobry,

w czasie najbliższych wakacji jako klub spotkamy się na trzech różnych obozach.

1.Obóz karate – 26 czerwca – 5 lipca, miejsce: https://perkoz.zhp.pl/ Cele: podnoszenie umiejętności związanych z karate i samoobroną, czynne formy wypoczynku, integracja klubowa, kształtowanie samodzielnych postaw. Koszt: 1650zł.

2.obóz przetrwania 10 -24 lipca, miejsce: Krynica Morska, harcerska baza namiotowa /spanie w namiotach. Cele: zdobywanie umiejętności związanych z samodzielnym przebywaniem w różnorakim środowisku, czyli: budowanie schronień, rozpalanie ognisk, udzielanie pierwszej pomocy, tzw. bytowanie, czyli jak praktycznie sobie radzić w lesie, gry i zabawy taktyczne, zasady bezpiecznego przebywania w wodzie, pozyskiwanie pożywienia, zajęcia z samoobrony etc. Koszt: 1550zł.

W powyższych cenach zawarte są: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, opieka wychowawców, opieka medyczna, zajęcia programowe, ubezpieczenie.

3.rodzinny spływ kajakowy w dniach 26 lipca – 1 sierpnia.
Krutynia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krutynia Cele: promowanie aktywnego wypoczynku rodzin w formie spływu kajakowego, doskonalenie pływania kajakiem, oswajanie ze środowiskiem wodnym, podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej uczestników, aktywne przebywanie w środowisku naturalnym, nabycie umiejętności biwakowania. W przypadku chęci uczestnictwa sugerujemy wcześniej udział w przynajmniej jednym spływie weekendowym. Koszt: 750zł.
W powyższej cenie zawarte są: transport uczestników i kajaków, wypożyczenie kajaków, wszelka pomoc w kwestiach dotyczących spływu i biwakowania, ubezpieczenie.
————————————————————————————————————–
Zapisy już się zaczęły, czas na formalności i płatności. Ważne uwagi: każdorazowo liczba miejsc jest ograniczona, zaś powyższe obozy odbędą się, jeśli zgłosi się pewne minimum chętnych, by dany wyjazd miał organizacyjny i ekonomiczny sens. Zaliczki wiążące, czyli rezerwujące miejsca na obozie, przyjmujemy przelewem do 15 marca. W przypadku rezygnacji uczestnika pierwsza zaliczka (300zł) nie ulega zwrotowi. Prosimy o wpłaty za uczestnictwo w całości lub ratalne tak, by do 15 czerwca pełne opłaty były uiszczone. W przypadku wykonywania przelewów każdorazowo proszę o potwierdzanie wpłat smsem. Wkrótce dostępne będą karty uczestnictwa i listy rzeczy niezbędnych na danym obozie. Na powyższe imprezy zapraszamy też osoby nie związane z klubem.
Do 30 marca potwierdzimy organizację danej formy wypoczynku.
Osu / pozdrawiam
Andrzej Gosek
tel 608-57-43-43